Avcılar Siemens Servisi

Avcılar Siemens Servisi

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Avcılar Siemens servisi hizmeti sunmaktayız. Avcılar Siemens çamaşır makinesi servisi,Avcılar Siemens bulaşık makinesi servisi, Avcılar Siemens kurutma makinesi servisi, Avcılar Siemens buzdolabı servisi, Avcılar Siemens fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Avcılar Siemens beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İstanbul genelinde yaygın şube ağı, gezici mobil servis ekibi ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı servis imkanı sunmaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Avcılar Siemens servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Avcılar Siemens Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır.

Avcılar Siemens Servisleri

Avcılar Siemens servisi için gelişen ve yenilenen teknoloji karşısında durmadan kendini ve ekibini düzenli eğitimlerle geliştirerek yılların tecrübesiyle harmanlayan firmamız sektörde lider konuma gelmiştir. Avcılar Siemens tamir esnasında değişen parçalarınız için 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz.

Avcılar Siemens Arıza

Kesintisiz Hizmet

Avcılar Siemens beyaz eşya ürünleri için Avcılar Siemens arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Avcılar Siemens servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Siemens Teknik Servisi

İstanbul bölgesinde tüm ilçelere Avcılar Siemens teknik servis hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.