Eyüp Siemens Servisi

Eyüp Siemens Servisi

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Eyüp Siemens servisi hizmeti sunmaktayız. Eyüp Siemens çamaşır makinesi servisi,Eyüp Siemens bulaşık makinesi servisi, Eyüp Siemens kurutma makinesi servisi, Eyüp Siemens buzdolabı servisi, Eyüp Siemens fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Eyüp Siemens beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İstanbul genelinde yaygın şube ağı, gezici mobil servis ekibi ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı servis imkanı sunmaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Eyüp Siemens servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Eyüp Siemens Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır.

Eyüp Siemens Servisleri

Eyüp Siemens servisi için gelişen ve yenilenen teknoloji karşısında durmadan kendini ve ekibini düzenli eğitimlerle geliştirerek yılların tecrübesiyle harmanlayan firmamız sektörde lider konuma gelmiştir. Eyüp Siemens tamir esnasında değişen parçalarınız için 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz.

Eyüp Siemens Arıza

Kesintisiz Hizmet

Eyüp Siemens beyaz eşya ürünleri için Eyüp Siemens arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Eyüp Siemens servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eyüp Siemens Teknik Servisi

İstanbul bölgesinde tüm ilçelere Eyüp Siemens teknik servis hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.