Güngören Siemens Servisi

Güngören Siemens Servisi

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Güngören Siemens servisi hizmeti sunmaktayız. Güngören Siemens çamaşır makinesi servisi,Güngören Siemens bulaşık makinesi servisi, Güngören Siemens kurutma makinesi servisi, Güngören Siemens buzdolabı servisi, Güngören Siemens fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Güngören Siemens beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İstanbul genelinde yaygın şube ağı, gezici mobil servis ekibi ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı servis imkanı sunmaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Güngören Siemens servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Güngören Siemens Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır.

Güngören Siemens Servisleri

Güngören Siemens servisi için gelişen ve yenilenen teknoloji karşısında durmadan kendini ve ekibini düzenli eğitimlerle geliştirerek yılların tecrübesiyle harmanlayan firmamız sektörde lider konuma gelmiştir. Güngören Siemens tamir esnasında değişen parçalarınız için 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz.

Güngören Siemens Arıza

Kesintisiz Hizmet

Güngören Siemens beyaz eşya ürünleri için Güngören Siemens arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Güngören Siemens servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güngören Siemens Teknik Servisi

İstanbul bölgesinde tüm ilçelere Güngören Siemens teknik servis hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.