Siemens Servisleri

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens beyaz eşya servisi adresinize aynı gün içerisinde gelen sayılı servis markalarından bir tanesidir. Özellikli olarak Siemens servisi satış sonrası memmnuniyeti ile kullanıcılarının gönlüne taht kurmaktadır. Üstelik Siemens arıza merkezi tarafından işlem gören ürünler 1 yıl boyunca garanti kapsamı altındadır. Cihazların herhangi problem oluşturması durumunda Siemens Servisleri adresinize ulaşarak ürünün kontrollerini ve ücretsiz bakımını gerçekleştirmektedir.

Siemens Servisi

Siemens servisi veya bakımı için bizlere 444 2 358 no'lu çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Siemens servisleri ile Siemens beyaz eşya olası arızalarını önleyeceğiniz gibi aynı zamanda da performanslı ve ekonomik çalışmasını sağlarsınız. 17 yılı aşkın sürenin verdiği deneyim ile sizlere ekonomik çözümler sunarak bütçenizi de düşünmekteyiz. Siemens servisi olarak mesuliyetlerimizin bilincinde hareket etmemiz daima sektörümüzde emin adımlarla ilerlememize neden olmuştur. Tüketicilerimize verdiğimiz kaliteli ve kusursuz hizmet ile müşteri memnuniyeti ilkesini şiar edinmiş haldeyiz.

Siemens Teknik Servisi

Siemens Teknik Servisi

Siemens teknik servis merkezleriyle iletişime geçmek için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak size en yakın bölgede bulunan Siemens arıza merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Siemens servisi personelleri aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak arızalı ürünün durumunu kontrol etmektedir. Ürün arızasının teşhisi gerçekleştirildikten sonra ürün üzerinde gerekli testler yapmaktayız. Veri değerleri ve çalışma performansı kontrol edilerek fabrika çıkışlı Siemens ürünlerle karşılaştırılması yapılmaktadır.

Siemens Arıza Merkezi

Siemens beyaz eşya ürünleri için Siemens arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Siemens servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.