Siemens Servisi

Siemens Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi, klima ve elektronik eşyaların tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca Beyaz Eşya Servis tarafından garanti altına alınmaktadır. Servis süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgi verelim :

Beyaz Eşya yetkili servisi; müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren beyaz eşya servisi; buzdolabı, fırın ve benzeri beyaz eşyaların maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Beyaz Eşya Siemens Servisi, 19 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Siemens Servisleri

Beyaz Eşya yetkili servisi; müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren beyaz eşya servisi; buzdolabı, fırın ve benzeri beyaz eşyaların maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Beyaz Eşya Siemens Montajı, 19 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Siemens Arıza

Kesintisiz Hizmet

Siemens beyaz eşya ürünleri için Siemens arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 34 95 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Siemens servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Siemens Teknik Servisi

Siemens Kombi Servisi, klima ve elektronik eşyaların tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca Kombi Servisi tarafından garanti altına alınmaktadır. Kombi Servisi süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgi verelim :