Siemens Servisleri

Siemens Servisleri

Siemens servisi veya bakımı için bizlere 444 2 358 no'lu çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Siemens servisleri ile Siemens beyaz eşya olası arızalarını önleyeceğiniz gibi aynı zamanda da performanslı ve ekonomik çalışmasını sağlarsınız. 17 yılı aşkın sürenin verdiği deneyim ile sizlere ekonomik çözümler sunarak bütçenizi de düşünmekteyiz. Siemens servisi olarak mesuliyetlerimizin bilincinde hareket etmemiz daima sektörümüzde emin adımlarla ilerlememize neden olmuştur. Tüketicilerimize verdiğimiz kaliteli ve kusursuz hizmet ile müşteri memnuniyeti ilkesini şiar edinmiş haldeyiz.

Siemens Teknik Servisi

Siemens teknik servis merkezleriyle iletişime geçmek için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak size en yakın bölgede bulunan Siemens arıza merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Siemens servisi personelleri aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak arızalı ürünün durumunu kontrol etmektedir. Ürün arızasının teşhisi gerçekleştirildikten sonra ürün üzerinde gerekli testler yapmaktayız. Veri değerleri ve çalışma performansı kontrol edilerek fabrika çıkışlı Siemens ürünlerle karşılaştırılması yapılmaktadır.

Siemens Arıza

Kesintisiz Hizmet

Siemens Servisleri 2002 yılından bu yana İstanbul'un tüm bölgesine hızlı ve garantili olarak hizmet sunmaktadır. Siemens bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı ve benzer Siemens beyaz eşya servis hizmetinin gerçekleşmesi gereken ürünler için adresinize ulaşmaktayız. Öncelikli olarak ürünün genel durumunu kontrol etmekteyiz. Siemens Servisi onarımı yapılan her ürüne 1 yıl boyunca garanti süresi tanımaktadır. Cihazın onarımı tamamlandıktan hemen sonra ürünü tekrar adresinize yönlendirmekteyiz. Ücretsiz olarak cihaz kurulumları da Siemens arıza merkezi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Siemens Teknik Servisi

İstanbul bölgesinde tüm ilçelere Siemens teknik servis hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.