Siemens Servisleri

Siemens Teknik Servisi

Siemens beyaz eşya ürünleri için Siemens arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Siemens servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Siemens Servisi

Siemens teknik servis merkezleriyle iletişime geçmek için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak size en yakın bölgede bulunan Siemens arıza merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Siemens servisi personelleri aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak arızalı ürünün durumunu kontrol etmektedir. Ürün arızasının teşhisi gerçekleştirildikten sonra ürün üzerinde gerekli testler yapmaktayız. Veri değerleri ve çalışma performansı kontrol edilerek fabrika çıkışlı Siemens ürünlerle karşılaştırılması yapılmaktadır.

Siemens Arıza

Kesintisiz Hizmet

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Siemens servisi hizmeti sunmaktayız. Siemens çamaşır makinesi servisi,Siemens bulaşık makinesi servisi, Siemens kurutma makinesi servisi, Siemens buzdolabı servisi, Siemens fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Siemens beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz..

Siemens Arızası

İstanbul genelinde yaygın şube ağı, gezici mobil servis ekibi ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı servis imkanı sunmaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Siemens servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Siemens Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır